Skip to content Skip to footer

INIPEX denne vyrobí viac ako 1 milión papierových slamiek

Slamky sú obľúbeným doplnkom do nápojov hlavne v lete, keď si ich dávame do osviežujúcich koktejlov. Keď sa však na svetlo sveta dostali šokujúce číselné údaje spotreby plastových slamiek, ľudia si začali viac uvedomovať dopad aj jednej obyčajnej slamky na naše životné prostredie. V Európe sa v spotrebe plastových slamiek stali kráľmi Španieli, ktorí dokázali použiť až 13 miliónov slamiek za jeden deň. Našťastie plastovým slamkám je koniec. Ak si aj vy radi vychutnávate svoj obľúbený nápoj so slamkou, využite ekologickú variantu papierových slamiek od spoločnosti INIPEX.

Osud našej planéty nám nie je ľahostajný

Problém s nadmernou tvorbou plastov, ktoré znečisťujú životné prostredie sme evidovali aj my. S príchodom zákazu jednorazových plastov v celej Európskej únii sa naša spoločnosť rozhodla priniesť ekologickú a prírodnú alternatívu voči plastom. Začali sme vyrábať jednorázové ekologické papierové slamky do nápojov. Avšak také, ktoré sa hneď pri kontakte s vodou nerozpadnú. 

Chceme dať papieru skutočnú hodnotu

Našou víziou je byť renomovaným výrobcom ekologických produktov, ktoré dávajú papieru skutočnú hodnotu. 

Denne vyrobíme viac ako 1 milión papierových slamiek

Moderná výrobná technológia a stroje nám umožňujú vyrobiť veľké množstvo produktov v krátkom čase, a to s dôrazom na kvalitu. 

Vyrábané v ekologickom priestore

Výroba ekologických produktov ide o to ľahšie v priestore, ktorý je priateľský k životnému prostrediu. Charakter našej výroby je značne špecifický, preto sme hľadali miesto, ktoré by dokázalo vyhovieť našim požiadavkám. Sme radi, že rovnako ako naše produkty aj projekt Squarebizz je environmentálne zodpovedný. Zriadili zelenú strechu, vsakovanie dažďovej vody, rekuperáciu tepla a energeticky úsporné priestory. Projektový manažér spoločnosti Karimpol Slovensko Peter Šmitala hovorí, že v oblastí Squarebizz Bory chcú vysadiť viac než 160 stromov. Dovoľujeme si teda povedať, že kvalita vyrobeného produktu bude doplnená o kvalitu výrobného priestoru. 

Ako vyzerajú slamky INIPEX?

Papierové slamky vyrábame podľa vašich požiadaviek v rôznych farebných prevedeniach. Oživte každú oslavu alebo akciu personifikovanými ekologickými slamkami. 

O budúcnosti máme jasno

Vďaka strategickej polohe Squarebizz máme vynikajúce logistické napojenie do okolitých krajín, ktoré nám umožňuje rozosielať naše produkty po celej Európe. 

Kľúčovým aspektom našej spoločnosti je budovanie vzťahov s obchodnými partnermi. Túžime po celosvetovej expanzii a sme pripravení dodávať na svetový trh biologicky rozložiteľné a kompostovateľné papierové slamky vysokej kvality za konkurencieschopnú cenu.